Jak probíhá odvykání kouření pomocí biorezonance

Průběh biorezonance při odvykání kouření

Bezprostředně před antinikotinovou metodou biorezonance přístrojem Bicom, si klient zapálí poslední cigaretu – nedoporučuje se předem kouření jakkoliv omezovat. Zbytek nedokouřené cigarety včetně popela přinese sebou. Den před, v průběhu a po biorezonanci se nesmí pít alkohol. V den vaší návštěvy v našem centru se nedoporučuje pít káva a černý čaj, je však třeba zvýšit přísun tekutin, nejlépe vody s nízkým obsahem minerálů.

Po příchodu k nám vyplníte krátký formulář, odložíte mobilní telefon a kovové předměty. Posadíme Vás do křesla, za záda Vám vložíme modulační podložku, ruce položíte na deskové elektrody a na hlavu Vám připneme terapeutickou čelenku. Požádáme Vás o nedopalek Vaší poslední vykouřené cigarety, které vložíme do vstupního pohárku přístroje Bicom k provedení analýzy. Na jejím základě přístroj vysílá zrcadlově obrácenou elektromagnetickou vlnu do těla kuřáka, která působí v okolí chuťových nikotinových buněk. Po celou dobu biorezonance nebudete cítit žádnou bolest, nebudete mít žádné nepříjemné pocity. Můžete si i zdřímnout, popřípadě Vám budeme odpovídat na Vaše dotazy týkající se této metody. Délka odvykání kouření pomocí biorezonance se pohybuje od 40 do 60 minut v závislosti na zvoleném programu. Součástí biorezonance je i odblokování a detoxikace organismu.

Pomocí BIOREZONANCE přístrojem Bicom Vám pomůžeme odstranit chuť na cigaretu (nikotinový hlad) a fyzickou závislost na nikotinu. Klient odchází jako nekuřák. Pocit nutnosti kouřit (nikotinový hlad) mizí ihned nebo do několika hodin. Biorezonance však neodstraní psychické a motorické návyky, proto rozhodnutí přestat kouřit je jen na Vás a je třeba počítat s jistou mírou pevné vůle. V prvním měsíci se občas může dostavit také CHUŤ na cigaretu – chuť je vytvářena na chuťových pohárcích na jazyku a proto je potřeba ji změnit například žvýkačkou, napít se vody apod. Nezaměňujte CHUŤ a ZÁVISLOST!

Biorezonance se nedoporučuje: těhotným ženám, osobám s aplikovaným kardiostimulátorem, epileptikům, schizofrenikům a diabetikům užívajících inzulin pouze s vědomím svého ošetřujícího lékaře.