Podpora při odvykání kouření metodou biorezonance

Naše podpora Vaší návštěvou u nás nekončí

Chystáte se na odvykání kouření a nejste si jisti, jak to vše zvládnete? Co když nevydržím, selžu? Co mám dělat když přijde na cigaretu chuť? Co když přijdou abstinenční příznaky? Budeme Vám postupně představovat produkty, které Vám mohou pomoci. Vždy se však bude jednat o produkty na přírodní bázi a bez jakéhokoliv obsahu nikotinu (beznikotinové). Všechny ZDE nabízené produkty můžete v našich centrech i zakoupit.


Rádi by jste věděli, co se děje po poslední cigaretě? Co se děje ve vašem těle, když přestáváte kouřit? Jak dlouho trvá abstinenční příznak? Kdy klesne riziko infarktu a rakoviny plic? Jednak si můžete přečíst článek publikovaný na webu našeinfo.cz a nebo si zde můžete přečíst ucelený materiál „Návrat ke zdraví“, který byl zpracovaný na základě  zprávy 1990 U.S. Surgeon General’s Report on the „Health Benefits of Smoking Cessation, “ U.S. National Institute of Health, Medline Plus, článek byl přejat ze stránky http://whyquit.com/whyquit/A_Benefits_Time_Table.html.


ČIP BiCOM

k prodloužení účinků biorezonance

Čip BicomV průběhu biorezonance je nahráván ČIP ve speciálním magnetickém zařízení připojenému k přístroji BICOM. Je vyroben z velmi kvalitní nerezové oceli a je aplikován do náplasti pro přilepení na tělo. Čip se aplikuje po absolvovaní biorezonance na tělo a to 2 prsty pod pupek a nebo mezi 6.a 7. krční obratel. Účinnost je až 3týdny. S aplikovaným čipem je možné se sprchovat, koupat, plavat, žádným způsobem neomezuje uživatele v každodenním životě. Z našich zkušeností čip dodatečně výrazně zvyšuje efektivitu odvykání.


Darujte kuřákům poukaz na BIOREZONANCE – odvykání kouření

Dárkový poukaz je v hodnotě 1.300,- Kč. Objednaný poukaz Vám bude zaslán poštou jako dobírka (poštovné Vám nebude účtováno). Obdarovaný kuřák se u nás objedná na tel.č. 777 303 232. V ceně dárkového poukazu je program KLASIK Plus. Samozřejmostí je 1x opakování v případě potřeby do 30 dnů ZDARMA. Platnost dárkového poukazu je 3 měsíce od data zakoupení. Na rubové straně je podrobný popis způsobu objednání a uplatnění poukazu.

Dárkový poukaz