Ceny za podporu odvykání kouření, jak se objednat

BIOREZONANCE je moderní pomocník i jako podpora při odvykání kouření. Jak přestat kouřit? Nekouřit cigarety je nyní lehké právě díky odvykání kouření metodou biorezonance pomocí přístroje BICOM. Pokud jste se rozhodli přestat kouřit, rádi vám pomůžeme právě metodou biorezonance.

Jak se objednat?

1. Vyberte si některou z poboček:

  • BRNO – Anenská 10, 3.p.
  • BŘECLAV – Národních hrdinů 5

2. Objednejte se na tel.č.: 777 303 232

Na biorezonanci si sebou přineste do půlky vykouřenou cigaretu včetně popela.
Do příchodu k nám neomezujte kouření, den před ani v den biorezonance nepijte alkohol, vynechejte kávu a zvyšte příjem tekutin.

Cena za podporu při odvykání kouření metodou biorezonance – nyní AKCE:

1.200 1.100 Kč – KLASIK, vhodný pro kuřáky pevně rozhodnté s kouřením skončit, bez čipu
1.300 1.200 Kč – KLASIK Plus,  obdržíte i BiCOM ČIP pro prodloužení účinků biorezonance

Opakování je v případě potřeby do 30 dnů zdarma. Ceny jsou stanoveny za 1 osobu. Platnost cen od 1.10.2012. Nejsme plátci DPH. Nejedná se o lékařský výkon, nejsme zdravotnické zařízení.

Další informace:

BIOREZONANCE vám pomůže odstranit „nikotinový hlad“ a fyzickou touhu po nikotinu. Úspešnost je až 80 %, tedy 8 z 10 kuřáků s kouřením přestane úplně. Biorezonance je vhodná pro každého kuřáka bez ohledu na věk nebo počet vykouřených cigaret. Odvykání cigaret je snadné!

BIOREZONANCE se nedoporučuje: osobám s aplikovaným kardiostimulátorem, těhotným ženám, epileptikům, schizofrenikům a diabetikům aplikující si inzulin.