BIOREZONANCE přístrojem BICOM

BIOREZONANCE – základní informace pro kuřáky

BIOREZONANCE je moderní oscilační metoda vhodná i pro podporu při odvykání kouření. Výhodou biorezonance je široká oblast použití bez vedlejších účinků. Přestat kouřit a nekouřit cigarety je snadné právě díky odvykání kouření metodou biorezonance přístrojem Bicom. Antinikotinové centrum StopNikotin+ nabízí podporu při odvykání kouření metodou biorezonance Bicom ve svých pobočkách: Brno, Břeclav a Hodonín. Dejte STOP kouření a staňte se do hodiny nekuřákem! Biorezonance je vhodná pro každého kuřáka bez ohledu na věk nebo počet vykouřených cigaret. Úspěšnost 70-80 %, cena již od 1.300 Kč.

Rychlé info pro kuřáky

Chcete přestat kouřit a nevíte jak na to?

Vyberte si nejbližší antinikotinové centrum (Brno, Břeclav, Hodonín) a objednejte se na odvykání kouření na tel.č. 777 303 232. Do příchodu k nám neomezujte kouření. Před návštěvou k nám si zapalte svou poslední cigaretu a půlku nedokouřené cigarety (nedopalek i s popelem) přineste sebou. Pokračovat ve čtení

Jak probíhá odvykání kouření pomocí biorezonance

Průběh biorezonance při odvykání kouření

Bezprostředně před antinikotinovou metodou biorezonance přístrojem Bicom, si klient zapálí poslední cigaretu – nedoporučuje se před zákrokem kouření jakkoliv omezovat. Zbytek nedokouřené cigarety včetně popela přinese sebou. Den před, v průběhu a po biorezonanci se nesmí pít alkohol. V den vaší návštěvy v našem centru se nedoporučuje pít káva a černý čaj, je však třeba zvýšit přísun tekutin, nejlépe vody s nízkým obsahem minerálů.

Pokračovat ve čtení

ČIP Bicom pro prodloužení účinnosti BIOREZONANCE

Účinnost biorezonance zvyšuje aplikace ČIPu na tělo kuřáka

Biorezonance - Čip BicomV průběhu BIOREZONANCE je nahráván ČIP ve speciálním magnetickém zařízení (cívka, která zesiluje biorezonanční vlnění) připojenému k přístroji BICOM.  Čip je vyroben z velmi kvalitní nerezové oceli a je aplikován do náplasti pro přilepení na tělo. Čip se aplikuje po absolvovaní biorezonance na tělo a to 2 prsty pod pupek a nebo mezi 6.a 7. krční obratel. Účinnost čipu je až 3 týdny. S aplikovaným čipem je možné se sprchovat, koupat, plavat, žádným způsobem neomezuje uživatele v každodenním životě. Čip dodatečně výrazně zvyšuje efektivitu biorezonance a úspěšnost odvykání kouření.

Co je to nikotinový hlad

NIKOTINOVÝ HLAD – cílem biorezonance je jeho eliminace

Pokud kouříte, Váš organismus si zvyká na to, že se do Vašeho těla dostává nikotin. Pokud náhle přestanete kouřit, tělo spustí signál, že se ocitlo v nikotinovém hladu a dostaví se silná chuť na cigaretu a abstinenční reakce. Cílem biorezonance je tedy eliminovat nikotinový hlad.

Pokračovat ve čtení